پنجشنبه 3 اسفند 1396  

سال 1396  سال «اقتصاد مقاومتی: تولید- اشتغال»

خبر اصلي

 • حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهور، 2 قانون مصوب مجلس شورای اسلامی را برای اجرا به وزارتخانه های صنعت، معدن و تجارت ، تعاون کار و رفاه اجتماعی و راه و شهرسازی و سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری ابلاغ کرد.

 • غلامرضا انصاری سفیر جمهوری اسلامی ایران در هندوستان ، مهمترین ویژگی سفر اخیر حسن روحانی به این کشور را ترسیم نقشه راه روابط راهبردی تهران - دهلی عنوان کرد.

 • دکتر روحانی در دیدار وزیر خارجه هلند:رئیس‌ جمهوری اسلامی ایران با ابراز خرسندی از روند روابط دوستانه و رو به رشد با هلند ، تاکید کرد: تهران از توسعه روزافزون روابط با کشورهای عضو اتحادیه اروپایی از جمله هلند استقبال می کند و خواهان ارتقای این روابط ، در راستای منافع متقابل دو ملت است.


 • هیات وزیران در جلسه عصر یکشنبه خود به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهور، با اختصاص مبلغ 34 میلیارد و 510 میلیون ریال اعتبار و تسهیلات بانکی برای جبران خسارت و بازسازی اماکن مسکونی و تأسیسات زیربنایی آسیب دیده از سیل در استان گیلان موافقت کرد.

 • کنفرانس امنیتی مونیخ در حالی با حضور دهها تن از سران و مقامات ارشد کشورهای جهان برگزار شد که بجز پیشنهادهای مشخص دیپلمات ارشد جمهوری اسلامی ایران، هیچ راهکار مشخصی برای برون رفت از چالشهای امنیتی ارائه نشد و رئیس کنفرانس با یک خبر بد این کنفرانس را به پایان برد.

 • بیشتر
  مناسبت ها

  چندرسانه ای

  پيوندها
  پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
  پرزیدنت
  معاون اول ریاست جمهوری
  پایگاه اطلاع رسانی دولت
  منشور حقوق شهروندی
  سامانه ملي قوانين و مقررات

  پایگاه اطلاع رسانی معاونت حقوقی رئیس جمهور
  آدرس: تهران-میدان پاستور- خیابان پاستور تلفن: 02164451