جمعه 6 اسفند 1395  

سال 1395 سال  اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل

خبر اصلی


 • 1395/11/29 جمعه
  حجت‌الاسلام انصاری در مرقد مطهر بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی:

 • 1395/11/26 سه شنبه
  دکتر انصاری:عضو مجمع روحانیون مبارز، با بیان اینکه افزایش رابطه اصلاح طلبان با رهبری نظام یک ضرورت است، گفت: این رابطه در حد بایسته و شایسته نیست و حتما باید یک ساز و کاری درون جبهه اصلاحات تعیین شود.

 • 1395/11/26 سه شنبه
  حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر مجید انصاری، معاون حقوقی رییس جمهور، با حضور در محل سامانه ملی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران ضمن بازدید از مجموعه مزبور، از زحمات همکاران معاونت تدوین، تنقیح و انتشار قوانین و مقررات، قدردانی کرد.


 • 1395/11/22 جمعه
  حجت الاسلام انصاری در همایش تدبیر دولت، امید انقلاب در شهرستان شهریار:معاون حقوقی رییس جمهوری در همایش تدبیر دولت، امید انقلاب در شهرستان شهریار با اشاره به اینکه در آستانه رسیدن به بلوغ کامل و 40 سالگی انقلاب اسلامی هستیم و دو سال دیگر با اقتدار و پیشرفت بیشتر آن را جشن می گیریم، گفت: انقلاب اسلامی بزرگترین تحول حادثه ساز مردمی با ویژگی های منحصر به فرد در قرن بیستم بود.

 • 1395/11/22 جمعه
  حجت الاسلام انصاری در دیدار خانواده شهیدان نفریه در شهرستان شهریار:

 • 1395/11/22 جمعه
  باحضور معاون حقوقی رئیس جمهور انجام شد


 • 1395/11/20 چهارشنبه
  معاون حقوقی رییس جمهوری در همایش انقلاب اسلامی و حقوق شهروندی:معاون حقوقی رییس جمهوری ، انقلاب اسلامی را انقلاب احیای حقوق اساسی و شهروندی مردم دانست و تصریح کرد: قبل از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، حق آزادی و حق حاکمیت و تعیین سرنوشت کشور با رای مستقیم مردم، برای صدها سال از مردم ایران سلب شده بود

 • 1395/11/20 چهارشنبه
  حجت الاسلام انصاری در مراسم افتتاح مجموعه ورزشی گلشهر چاردانگهمعاون حقوقی رییس جمهوری سلامتی تن و روان و سلامت روحی و جسمی جامعه را زیرساخت اصلی برای توسعه کشور دانست و اظهار داشت: نیروی انسانی که عامل اصلی رشد و توسعه کشور است، باید سالم، پرنشاط و امیدوار باشد. برای همه زنان و مردان کشور در هر سنی که هستند، پرداختن به پرورش و تقویت جسم و روح شرط لازم برای سالم ماندن و خدمت کردن است.

 • 1395/11/20 چهارشنبه
  دیدار حجت الاسلام انصاری با خانواده شهیدان رسولی در اسلامشهرشهدای قبل از انقلاب مسیر پیروزی انقلاب را هموار کردند و شهدای بعد از پیروزی انقلاب مسیر و امکان تداوم آن را فراهم نمودند. هنوز هم در دفاع از امنیت مرزها و امنیت مردم کسانی هستند که جانفشانی می کنند و در دفاع از حرم اهل بیت (ع) جان خود را نثار می کنند.

 • 1395/11/19 سه شنبه
  حجت الاسلام انصاری در گفتگو با شبکه البرز:معاون حقوقی رییس جمهور در سفر به استان البرز در گفتگویی اختصاصی با شبکه تلویزیونی البرز درباره موضوعات مختلف از جمله جایگاه و مسئولیتهای معاونت حقوقی، ظرفیتهای و پتانسیلهای استان البرز و مشکلات آن به ویژه از ناحیه همجواری با تهران و مواضع دولت جدید آمریکا از جمله درباره برجام سخن گفت و اظهار داشت: رییس جمهوری جدید آمریکا به زودی درخواهد یافت که نمی تواند هر کاری که خواست انجام دهد چرا که همین حالا این مردم و حقوقدانان و وکلای آمریکایی هستند که با فرمان حکومتی اخیر او به مقابله برخاسته اند.

 • 1395/11/19 سه شنبه
  حجت الاسلام انصاری در نشست خبری را نمایندگان رسانه ها در البرز:معاون حقوقی رییس جمهوری در نشستی با نمایندگان رسانه ها در استان البرز به سوالات آنها درباره مواضع دولت و رییس جمهوری جدید آمریکا، برنامه دولت برای اجرای منشور حقوق شهروندی، سیاستهای اقتصادی و کیفیت اطلاع رسانی از اقدامات دولت پاسخ گفت.

 • 1395/11/19 سه شنبه
  حجت الاسلام انصاری در دیدار خانواده شهید جنتی:معاون حقوقی رییس جمهوری اظهار داشت: آقای جنتی پیش و پس از پیروزی انقلاب در منطقه کرج به لحاظ فکری نقش هدایتگری داشت و امثال ایشان آبروی روحانیت بوده و هستند. نسل جدید باید تاریخ انقلاب را دقیق تر مطالعه کند و مطلع شود که چه سرمایه هایی در مسیر انقلاب هزینه شدند و انقلاب از چه مسیر سختی به پیروزی رسید.

 • 1395/11/19 سه شنبه
  حجت الاسلام انصاری در جمع آحاد مختلف مردم البرز:ایران هجدهمین قدرت اقتصادی بزرگ دنیاست/ دیوارعظیم تحریمها امروز با تدبیر دولت یازدهم فروریخته است / وقتی غبارهای حقد و کینه فرونشیند بیشتر مشخص می شود که آیت الله هاشمی برای ایران چه کرد و چه خواست/ امروز برهم زدن برجام حتی برای آمریکا هزینه های سنگینی دارد/ درخواست از مردم برای شرکت گسترده در راهپیمایی 22 بهمن

 • 1395/11/19 سه شنبه
  حجت الاسلام انصاری در منزل شهیدان ایزدیار:معاون حقوقی رییس جمهوری گفت: از آنجا که بنا به دلایلی نمی توان حق ایثارگری و مجاهدت مدافعان حرم را به نحو شایسته ای در عرصه عمومی و رسانه ای ادا کرد و به دلیل نحوه جانفشانی و محل و ماهیت ایثارگری این عزیزان، اجر و مظلومیت آنان حتی نسبت به شهدای دفاع مقدس مضاعف است.

 • 1395/11/18 دوشنبه
  حجت الاسلام انصاری:معاون حقوقی رییس جمهوری، فعالیت در جبهه تولید و سازندگی را از عبادات بزرگ نزد خداوند برشمرد و اظهارداشت: تردید نداشته باشید که کارآفرین، سرمایه گذار، کارگر و همه کسانی که در جبهه تولید و سازندگی تلاش می کنند، در حال عبادت هستند و ارزش این عبادت به خصوص وقتی منافع آن عاید مردم و جامعه می شود، مضاعف است.

 • 1395/11/18 دوشنبه
  حجت الاسلام انصاری در دیدار خانواده شهیدان پناهی:معاون حقوقی رییس جمهوری، فرهنگ شهادت و یاد شهدا را پشتوانه تداوم نهضت و انقلابی دانست که امام راحل آن را بنیان گذاشت و شهدا برای استقرار و حفظش جانشان را ایثار کردند و اظهار داشت: دولت یازدهم از ابتدا این افتخار را داشت که خود را خدمتگزار ایران به عنوان خانه شهدا و خانواده های شهدا بداند. اعتقاد راسخ داریم که رشد و پیشرفت این کشور فقط در پرتو اتکا به فرهنگ ایثار و معنویت که شهدا پیرو آن بودند، محقق خواهد شد.

 • 1395/11/18 دوشنبه
  معاون حقوقی رییس جمهوری که به منظور سفری یک روزه وارد استان البرز شده است، با حضور در گلزار شهدای 400 دستگاه البرز، با قرائت فاتحه به مقام والای شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس ادای احترام کرد.

 • 12345678910...>>>
  نسخه قابل چاپ
  پایگاه اطلاع رسانی معاونت حقوقی رئیس جمهور
  آدرس: تهران-میدان پاستور- خیابان پاستور تلفن: 02164451